Produkcija

Apakškategorijas

 • Gaiss - gaiss...

  Kas ir gaiss-gaiss siltumsūkņi?

  Gaiss - gaiss siltumsūkņi pārnes siltumu no ārējā gaisa uz gaisu jūsu mājās, paaugstinot gaisa temperatūru katrā telpā. Šis siltais gaiss iekļūst jūsu mājās, izmantojot vairākas ventilatora spoles jeb “pūtējus”.

  Gaiss - gaiss siltumsūkņus dažreiz sauc par gaisa kondicionieriem. Lai gan daudzi cilvēki domā par gaisa kondicionēšanu kā ēku dzesēšanas veidu, to var izmantot arī apkurei.

  Gaiss - gaiss siltumsūknis neuzsilda ūdeni, kas tiek piegādāts uz krāniem, tāpēc jums būs jāapsver alternatīvs ūdens sildīšanas veids dušā un vannā.

 • Gaiss - ūdens siltumsūkņi

  Kas ir gaiss-ūdens siltumsūkņi?

  Gaiss-ūdens siltumsūknis nodod siltumu no ārējā gaisa uz ūdeni, kas silda jūsu telpas, izmantojot radiatorus vai apsildāmo grīdu. Tas var arī uzsildīt ūdeni, kas tiek uzglabāts karstā ūdens tvertnēs jūsu karstā ūdens krāniem, dušām un vannām.

  Siltums no gaisa tiek absorbēts šķidrumā. Pēc tam šis šķidrums caur siltummaini nonāk siltumsūknī, kas paaugstina temperatūru un pēc tam nodod šo siltumu ūdenim.

  Cik maksā gaiss-ūdens siltumsūknis?

  Gaiss-ūdens siltumsūkņa izmaksas atšķiras atkarībā no siltumsūkņa lieluma, īpašuma lieluma, vai tas ir jaunbūve vai esošs īpašums, kā arī no tā, vai jums ir jāmaina siltuma sadales veids savā mājā.

  Vai jums ir kur to uzstādīt?

  Jums būs nepieciešama vieta ārpus mājas, kur ierīci var piestiprināt pie sienas vai novietot uz zemes. Tam ir jābūt brīvai vietai, lai nodrošinātu labu gaisa plūsmu.

  Ir divu veidu gaiss-ūdens siltumsūkņi: monobloka un dalītās sistēmas. Monobloku sistēmai ir visas sastāvdaļas vienā āra blokā ar caurulēm, kas ved ūdeni uz centrālo apkures sistēmu, un karstā ūdens tvertni jūsu mājās. Sadalītā sistēma atdala sastāvdaļas starp iekštelpu un āra blokiem. Tas, vai jums ir piemērota monobloka vai dalītā sistēma, būs atkarīgs no jūsu budžeta un pieejamās vietas.

  Monobloku sistēmas parasti ir lētākas un ātrāk uzstādāmas, un tās neaizņem tik daudz vietas jūsu mājās, lai gan parasti tās ir nedaudz mazāk efektīvas nekā dalītās sistēmas. Sadalīto sistēmu efektivitātes pieaugums rodas no siltuma pārneses, kas notiek ēkas iekšienē, kur ir siltāks, kā rezultātā tiek zaudēts mazāk siltuma.  Ja jūsu mājās neierobežo telpa, iespējams, ir vērts maksāt papildu izmaksas par dalītas sistēmas uzstādīšanu. Jūsu uzstādītājam vajadzētu būt iespējai runāt par jūsu iespējām un palīdzēt jums izvēlēties vispiemērotāko dizainu.

 • Kondicionieri

  Kas ir Wind-Free™ tehnoloģija?

  Samsung Wind-Free™ klimata sistēma izmanto 21 000 mikrocaurumu, lai maigi, vienmērīgi izplatītu gaisu visā telpā, uzturot patīkamu vēsuma līmeni bez vēja.

  Uzturiet vēsumu, nemainot iestatījumus

  Samsung Wind-Free™ klimata sistēmai ir 2 soļu dzesēšanas režīms, kas automātiski mainās. Vēlamā temperatūra tiek ātri sasniegta ātrās dzesēšanas režīmā un pēc tam uzturēta bezvēja dzesēšanas režīmā.

  Izbaudiet labu nakts miegu

  Wind-Free™ sistēmas jaunais laba miega režīms rada ideālu klimatu guļamistabā, lai jūs varētu labi gulēt, zinot, ka naktī un no rīta pamostoties nebūs jāsalst.

Tiek attēloti 21 produkti.

Attēlo 1-9 no 21 produktiem

Aktīvie filtri