Asimetriskās vannas

Asimetriskās vannas Šeit ir 42 preces.

Apakškategorijas

 • Vanna LoveStory II

  Romantika mūsdienīgā izpratnē Vienīgā asimetriskā vanna, kura ļaus Jums baudīt savstarpējo tuvību un ērtību. Inovatīvā vanna LoveStory II ir turpinājums vienai no pārdotākajām RAVAK vannām, un tās pamatā ir sirds forma. Ikoniskais modelis LoveStory, izejot cauri pilnīgai dizaina atjaunošanai, stāstu par mīlestību, uzticamību, harmoniju un jūtām ir pārveidojusi dzīvīgākās un mūsdienīgās formās. LoveStory II – ideāla vanna diviem. Ļaus baudīt savstarpējo tuvību, kopīgi mazgājoties vannā. Asimetrisks vannas novietojums izdevīgi sadarbojas ar telpu. Vannas istabas stūrī varēs novietot patiešām lielu vannu.

 • Vanna 10°

  Skats jaunā leņķī Dizaineris Krištofs Nosāls paņēma klasisko taisnstūrveida vannu un pagrieza to par 10°. Šādi vanna liekas esam tuvāk, tās netipiskais novietojums piedāvā jaunas iespējas no praktiskuma viedokļa – lielu virsmu mantām, ko var izmantot arī kā sēdvietu. Vanna 10° pieder vienai no vannas istabas koncepcijām, kas ir saņēmusi daudz balvu. Visu 10° produktu pamatā ir vieglas pagriešanas princips, kas piešķir tiem jaunas vērtīgas – estētiskās un praktiskās. Asimetriskā vanna visiem, kuri dod priekšroku klasiskām un funkcionālām vannām.

 • VANNA CHROME

  Ideāla vanna estētu peldēm. Tā ir ērta, aprīkota ar virsmām priekšmetu novietošanai, un tās sēdekļa virzienu mēs esam pavērsuši tā, lai tā sniegtu jums skatu uz vannas istabu. Dizains harmonizē ar Chrome konceptu visai vannas istabai.

 • Vanna Rosa II

  Uzticama vanna ar atjaunotu dizainu. Vanna Rosa II ir turpinājums iepriekšējam vannas modelim no sērijas Rosa, ko radīja pasaulē pazīstamā dizaineru studija Design Storz. Papildus nepierastai formai tai ir unikāli izstrādāts priekšējais panelis, kas atvieglo piekļuvi vannai. Neapšaubāmi, mazgāšanās laikā vannas Rosa nodrošina ērtu guļamo pozīciju, bet ja to vēl papildināt ar aizkaru, tad tās pārtop par plašu dušas kabīni. To dušas daļai ir plata, plakana pamatne un integrēts sēdeklis, kas ļauj mazgāties dušā, stāvot kājās. Platums augšējā daļā Jūsu plecu apvidū var būt līdz 105 cm atkarībā no konkrētās vannas izmēra. Uzlabot mazgāšanos vannā Rosa Jums palīdzēs mīkstais galvas balsts un praktiskie rokturi, kas palīdzēs ērti piecelties no vannas. Papildus vannām Rosa var iegādāties arī citas koncepcijas Rosa sastāvdaļas: izlietni, mēbeles, maisītājus, sieniņas un citus aksesuārus, un tas viss vienotā dizainā, kas atkārto pašas vannas formu.

 • Vanna Rosa 95

  Mazi izmēri, lielas iespējas Tai piemīt visas lielo vannu Rosa īpašības, bet, pateicoties 95 cm platumam, derēs mazās vannas istabās. Neapšaubāmi, mazgāšanās laikā vannas Rosa nodrošina ērtu guļamo pozīciju, bet ja to vēl papildināt ar aizkaru, tad tās pārtop par plašu dušas kabīni. To dušas daļai ir plata, līdzena pamatne un integrēts sēdeklis, kas ļauj mazgāties dušā, stāvot kājās. Uzlabot mazgāšanos vannā Rosa Jums palīdzēs mīkstais galvas balsts un praktiskie rokturi, kas palīdzēs ērti piecelties no vannas. Papildus vannām Rosa var iegādāties arī citas koncepcijas Rosa sastāvdaļas: izlietni, mēbeles, maisītājus, sieniņas un citus aksesuārus, un tas viss vienotā dizainā, kas atkārto pašas vannas formu.

 • Vanna Rosa I

  Pircēju vidū populārākā un izturīgā vanna Rosa I ir saprātīgas cenas un nepieciešamo īpašību apvienojums. Tās oriģinālā plašā forma ļauj komfortabli mazgāties gan vannā, gan dušā mazās vannas istabās. Neapšaubāmi, mazgāšanās laikā vannas Rosa nodrošina ērtu guļamo pozīciju, bet ja to vēl papildināt ar aizkaru, tad tās pārtop par plašu dušas kabīni. To dušas daļai ir plata, plakana pamatne un integrēts sēdeklis, kas ļauj mazgāties dušā, stāvot kājās. Platums augšējā daļā Jūsu plecu apvidū var būt līdz 105 cm atkarībā no konkrētās vannas izmēra. Uzlabot mazgāšanos vannā Rosa Jums palīdzēs mīkstais galvas balsts un praktiskie rokturi, kas palīdzēs ērti piecelties no vannas. Papildus vannām Rosa var iegādāties arī citas koncepcijas Rosa sastāvdaļas: izlietni, mēbeles, maisītājus, sieniņas un citus aksesuārus, un tas viss vienotā dizainā, kas atkārto pašas vannas formu.

 • Vanna Avocado

  No minimuma līdz maksimumam Šī ir vismazākā vanna RAVAK sortimentā, kurai piemīt nepārspējams dizains, kas radīts studijā Design Storz. Tā maksimāli taupa vietu vannas istabā. Kopā ar izlietni tā veido harmonisku veselumu, kas, pirmkārt, piemērots mazām vannas istabām, kādas raksturīgas paneļu mājām. Apvienojumā ar izlietni, kas novietota virs vannas, kāju daļā vanna taupa vietu, kas tik ļoti nepieciešams mazām vannas istabām. Vanna Avocado ir aprīkota ar pārdomātu priekšējo paneli, kas ne tikai taupa vietu, bet arī ļauj uzstādīt izlietni virs vannas un tajā pašā laikā neierobežo piekļuvi tai. Kopā ar vannu veido pilnīgu kompaktu estētisku apvienojumu, un, vēl vairāk, nodrošina vieglu piekļuvi pie kanalizācijas caurulēm zem vannas. Apaļas, vienkāršas un līdz pēdējam milimetram pārdomātas Avocado vannas līnijas labi izskatīsies jebkurā mūsdienīgā vannas istabā.

 • Vanna BeHappy II

  Populārās vismazākās vannas istabas dizaina koncepcijas jauninājums, kas tālāk attīsta un pilnveido sākotnējo ideju. Vanna BeHappy II ar jaunām, vienkāršākām līnijām dabiski iekļaujas vannas istabā, izmanto katru vietas centimetru un sniedz negaidītu komfortu.

 • Vanna Asymmetric

  Uzticama klasika labākajā šī vārda nozīmē. Laba cenas un kvalitātes attiecība. Vanna Asymmetric atklās Jums horizontu. Mazgāšanās daļa ir novietota tādā veidā, ka paver Jums skatienu uz vannas istabu. Populārā forma būs piemērota visiem, kas dod priekšroku pārbaudītiem risinājumiem. Vanna Asymmetric ir veidota pēc šāda principa: Asimetriskās vannas vannas bļoda ir novietota lenķī attiecībā pret vannas istabas sienu, kas ļauj  iegūt lielu vannas iekšējās telpas garumu, kas nav iespējams novietojot paralēli sienai.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 42 vienības
Rādīt 1 - 12 of 42 vienības