Vannu sieniņas

Vannai nav jābūt tikai vannošanās vietai. Izmantojot vannas sienas, Jūs varat ērti mazgāties dušā, stāvot kājās un neizšļakstot ūdeni pa vannas istabu. Mēs piedāvājam lielu vannas sienu un durvju modeļu izvēli. Tās ir piemērotas ne tikai oriģinālajām vannām RAVAK, bet arī jebkurām klasiskajām taisnstūra vannām. Sienas veido daļēju barjeru (platu...

Vannai nav jābūt tikai vannošanās vietai. Izmantojot vannas sienas, Jūs varat ērti mazgāties dušā, stāvot kājās un neizšļakstot ūdeni pa vannas istabu. Mēs piedāvājam lielu vannas sienu un durvju modeļu izvēli. Tās ir piemērotas ne tikai oriģinālajām vannām RAVAK, bet arī jebkurām klasiskajām taisnstūra vannām. Sienas veido daļēju barjeru (platums no 80 līdz 110 cm), kas novērš ūdens izšļakstīšanos, bet vannas durvis hermetizē visu telpu apkārt vannai no sienas līdz sienai.

Vairāk

Vannu sieniņas Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā.

Apakškategorijas

  • Taisnstūra veida vannu...

    No plašā vannau sienu sortimenta Jūs varat izvēlēties sieniņas, kuras piemērotas gan vannām RAVAK, gan arī citām vannām ar taisnu augšējo malu, ieskaitot tērauda un čuguna vannas. Vannas sieniņas RAVAK ir universālas, vienmēr ideāli izskatās un tiem ir daudz salocīšanas veidu.

  • Asimetrisko vannu...

    Asimetriskām vannām raksturīgas precīzi pārdomātas formas, kas taupa telpu vannas istabā, taču, neskatoties uz to, nodrošina patīkamu peldi. Mūsu izstrādātas sieniņas precīzi atkārto asimetrisko vannu formas un ļauj ar visām ērtībām mazgāties dušā, stāvot kājās. Vanna acumirklī pārvēršas par ērtu dušas kabīni (augšējās daļas platums līdz 105 cm).