Taisnstūra veida vannas Šeit ir 22 preces.

Apakškategorijas

 • Vanna City/Slim City

  Plaša, ērta un stilīga vanna. Tā nodrošina izcilu komfortu, bet pateicoties tās dabiskajām formām jūs nekad nenogursiet. Pie tās var piestiprināt sieniņu.

 • Vanna Formy 01

  Vienkāršas taisnstrūveida formas simetriska vanna, kuras viens sāns ir platāks par otru. Vanna ļoti atdzīvina interjeru – lai gan tika radīta kā neizsmalcinātu formu vanna, taču nemaz nav garlaicīga. Izmantojot keramiskās flīzes vai mākslīgo akmeni, katru reizi iegūsiet citādāku unikālu kopējo izskatu. Vannai ir piemērota universālā apdares plāksne.

 • Vanna Formy 02

  Izliektās formas vanna nodrošina jaunuma iespaidu. Vienkāršā taisnstūveida formas vanna tika pilnveidota nedaudz izliecot vienu iekšējo malu. Izliektā vannas līnija rada patīkamu atmosfēru un vannošanos padara vēl patīkamāku. Pilnīgai vannas estētikas pabeigtības panākšanai, vannas apdarei izmantojiet mākslīgo akmeni, koksni, keramiku vai baltu priekšējo vai sānu plāksni.

 • VANNA XXL

  Kad vēlaties patiešām lielu vannu. Vanna XXL ērti uzņems gan gara auguma cilvēkus, gan arī mazākas personas, kuras var ērti atbalstīties pret pakāpienu, kurš atrodas zemāk par ūdens līmeni. Plašā un reljefā telpa ļauj iegremdēt raženu augumu no pleciem līdz pat ceļiem.

 • Vanna Evolution

  Īpaša un emocionāla vanna, kas ļauj maksimāli ātri atslābināties, tiklīdz esat tajā iegremdējies. Vannas līniju harmonija atgādina pašas dabas radīšanu. Tās platās noapaļotās malas un dabiskais ovāls ļauj izrauties no ikdienas dzīves, raisot iekšēja miera un dziļas relaksācijas sajūtu. Atšķirībā no atsevišķi stāvošām vannām, taisnstūrveida vanna Evolution ir daudz universālāka. Tai ir savs raksturs, dominante, bet vienlaicīgi prot komunicēt ar apkārtējo vidi un mijiedarboties ar pārējiem izstrādājumiem. Ļoti vieglās, bet masīvās vannas Evolution formas atkārto izlietne un vannas istabas mēbeles.

 • Vanna Magnolia

  Elegantā vanna piedāvā pārsteidzoši lielu iekšējo telpu. Priekšējās malas graciozās līnijas paplašina vannu tieši tajā vietā, kur Jūs visvairāk to novērtēsiet. Centrālā notece, liela iekšējā telpa un pakāpenisks abu pušu slīpums padara ideālu kopīgu vannošanos. Pateicoties oriģinālajai formai, taisnstūra vanna Magnolia ir elegants elements jebkurā vannas istabā. Stilīga vanna, kas uz sevis pilnībā ir izjutusi kvalitatīva akrila iespējas – tās īpašās līnijas uzsvērs Jūsu vannas istabas ekskluzīvo dizainu.

 • VANNA 10°

  10° taisnstūra vanna ir jauka klasisko formu kombinācija. Tā sniedz relaksāciju, mundrumu un dizains balstās uz 10 ° konceptu. Ideāli kontrastē ar izteiksmīgo jaucējkrānu un citu elementu dizainu, kas iemieso noliekšanas vai pagriešanas par 10° ideju.

 • Vanna Campanula II

  Vanna, kurā būs vēlēšanās iegremdēties Patīkamas apaļās malas abās vannas pusēs un centrālā notece kopīgu peldi vanna padara par patīkamu atslābināšanos. Atšķirībā no pragmātiski vienkāršām vannām, Campanula rada vēlmi pavadīt tajā romantisku vakaru sveču gaismā. Vannai Campanula II ir paredzēts papildu mīksts galvas balsts, hidromasāžas sistēma un zemūdens apgaismojums – hromterapija H2O. Velties laiku tikai sev un izbaudiet neparastu peldi vannā.

 • Vanna Chrome

  Dizaina un funkcionalitātes saplūšana Vannā Chrome apvienojas ovālās pamatnes plūdenās līnijas un pieticīgais taisnstūrveida korpusa ārējais izskats. Ērts vannas mugurdaļas slīpums un taisnās sieniņas ļauj ērti mazgāties gan kā vannā, gan kā dušā. Tā vietā, lai rūpīgi izvēlētos katru izstrādājumu atsevišķi, labāk izveidojiet no Jūsu vannas istabas harmonisko vienu veselumu. Vannai var piemeklēt aizkarus un dušas stūri, paliktni vai dušas kanālu, sēdekli, izlietni ar mēbelēm, maisītāju un papildu piederumus. Pateicoties trīs pieejamiem izmēriem, tā derēs jebkurā vannas istabā, kur nepieciešams praktisks un estētisks stūra noformējums, mazgājoties vannā vai dušā. Vannas oriģinālais autordizains radīts studijā Nosal Design. Esiet pārliecināts, ka Jūsu priekšā ir ne tikai skaists, bet arī funkcionāls izstrādājums, ko radījuši īsti profesionāļi.

 • Vanna Classic

  Skaistums slēpjas vienkāršībā Pateicoties mazajiem bortiem, šī klasiskā vanna piedāvā pārsteidzoši plašu iekšējo mazgāšanās telpu. Tāpat šajā sērijā tiek piedāvāta minivanna, kuras garums ir 120 cm. Saglabājot normālu klasiskās vannas dziļumu, tā ietilpst pat vismazākajās nišās. Mazgāšanos dušā atvieglo drošs plakans dibens un vairāki dušas aizkaru vai durvju varianti. Vannas taisnās sienas nodrošina maksimāli lielu mazgāšanās vietu.

 • Vanna Vanda II

  Kad Jūs precīzi zināt, kas sagādā Jums baudījumu Iepazīstieties ar iecienītāko taisnstūrveida vannu no RAVAK sortimenta. Vannai Vanda II ir raksturīgi ergonomiski rokas balsti, kas kalpo ērtākai lasīšanai vannā un atvieglo piecelšanos. Vanna Vanda ir tik populāra, ka tiek piedāvāta trīs garuma variantos. Izvēlieties tieši to vannu, kuras izmērus var ietilpināt Jūsu vannas istaba. Taisnstūrveida vanna Vanda II ir ar skaidru iekšējo nodalījumu. Elkoņu balstus novērtēs tie, kuriem patīk lasīt, tāpat tie kalpo kā balsti pieceļoties no ūdens. Atkarībā no vēlmēm un vajadzībām, Jūs varat pilnveidot vannu. Flīžu apdares alternatīva var būt ergonomisks priekšējais panelis. Nerūsējošais rokturis palielinās komfortu, pieceļoties no vannas. Daudzās ar vannu saderīgās sieniņas atvieglos mazgāšanos dušā.

 • UNO GRANDE
 • UNO
 • VERSO
lapā
Rādīt 1 - 12 of 22 vienības
Rādīt 1 - 12 of 22 vienības