Call to us +37129751047

Aizvērt (x)

Siltumsūkņu serviss visā Latvijā

Siltumsūkņi ir populāra mūsu klientu izvēle. Viena iekārta var sildīt, atdzesēt un sagatavot karstu ūdeni. Tāpat paredzēta kompensācija par vecas kurtuves nomaiņu pret siltumsūkni, kuras laikā var iegūt līdz 70% no attiecināmajām izmaksām. Vairāk par atbalstu 2022. gadā un nosacījumus var atrast https://www.varam.gov.lv/.

Siltumsūkņu aprīkojuma un uzstādīšanas darbu garantijas ir spēkā tikai tad, ja siltumsūknim katru gadu tiek veikta pārbaude un iekārta tiek ekspluatēta pareizi. Apkopi var veikt jebkurš oficiālais ražotāja pārstāvis.

SIA SM global ir Samsung oficiālais tirdzniecības un servisa pārstāvis Latvijā. Pārliecinieties, ka siltumsūknis atbilst visām jūsu ģimenes vajadzībām!

PIETEIKŠANĀS SERVISĀ pa tālruni:  +371 29751047

Gaisa kondicionētāji jāapkopj pēc vajadzības. Piem. pirmā pārbaude varētu būt 1 gadu pēc uzstādīšanas, otrā reizi 2 gados. Protams, nevajadzētu aizmirst vismaz reizi mēnesī iztīrīt iekštelpu bloku filtrus, kas "noķer" telpā esošos putekļus. Garantija nebūtu spēkā, ja atbraukušie tehniķi mašīnu ieraudzītu pilnīgi bez uzraudzības.
Pēc apkopes līguma noslēgšanas reaģēsim uz bojājumiem un parūpēsimies, lai Jūsu energosistēma sāktu darboties pēc iespējas ātrāk.
Kvalificēti speciālisti visā Latvijā novērsīs bojājumus siltumsūkņos 24 stundu laikā. vai tiklīdz viņi saņem trūkstošās detaļas no ražotāju noliktavām ārvalstīs.
Mēs esam oficiālie siltumsūkņu un saules elektrisko komponentu ražotāju pārstāvji. Mūsu noliktavā ir remontam nepieciešamās oriģinālās detaļas vai arī varam tās iegūt ļoti ātri.