Nerūsējošā tērauda dūmvadi pirts krāsnij vai apkures katlam.

>Dūmvadi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda AISI 439 - titāna saturs nodrošina lielāku skābju un izturību pret koroziju.
>Tērauda biezums 0.5mm - 1,0mm.
>Izolācijas materiāls - paplašināts vermikulīts - siltuma izolācija, kas iztur līdz 1100 C

Visi dūmvadi ir iepakoti atsevišķā kastē, bet vismazākie (2-3 gab kastē)
Mūsu senviču dūmvadi atšķiras no līdzīgām sistēmām no citiem ražotājiem, jo tiek izmantots siltuma izolators vermikulīts nevis minerālvates (bazalta).
Tas nozīmē šādas priekšrocības:
1. Dūmvadiem ar vermikulītu ir augstāka drošības rezerve attiecībā uz temperatūru.. Vermikulīts atšķirībā no minerālvates, var vieglāk izturēt atkārtotu karstumu 800-850 grādiem. Šādos apstākļos izmantotās izolācijai minerālvates (Isover, Rockwool, Izovol uc) zaudē vates apjomu, kas noved pie skursteņa bojāšanos.
2. Siltumvadītspējas koeficents vermikulītam un minerālvatei ir gandrīz vienāds 0,035-0,040, bet vermikulītam atšķirībā no minerālvates tas ir nemainīgs visu laiku, jo tas nemaina savus ģeometriskos izmērus. Līdz ar to skurstenim ir ilgāks kalpošanas laiks.
3. Paplašināts vermikulīts ir absolūti drošs veselībai, gan normālā temperatūrā, gan pakļautam termiskiem faktoriem.. Minerālvate pamatojoties uz bazalta tiek izmantoti organiskās saistviels (1,0 līdz 4,0% pēc masas), kur, ja silda virs 200 grādiem sāk izdalīties bīstami kancerogēni (formaldehīdu, fenols).

Apkopojot visu iepriekš minēto, mēs piedāvājam daudz interesantu produktu patērētājam.