Pirts krāsns Hotrock 9 LU

2ПБ.08.01-01

Jauns produkts

Pirts krāsns uzstādas pērtuvēs no 4 līdz 9 m3. Kurinās no pērtuves.

Vairāk informācijas

Vairāk informācijas

Funkcijas un priekšrocības:

"Hotrock" - pirmā metāla krāsns krievu pirtij. Desmit ražošanas gadu laikā Hotrock ir pelnījusi nopelnīto "tautas" krāsns reputāciju. Šīs mīlestības iemesli ir saistītas ar īpašu konstrukciju, kas ļauj jums sildīt pērtuvi nepārkurinot to un saņemt daudz tvaiku no lielas akmeņu masas, kā rezultātā var izveidot īstu krievu pirts mikroklimatu.

Hotrock 9 ir mazākā līnijas "Hotrock" pirts krāsns modifikācija, kas paredzēta nelielām pērtuvēm. Ar nelieliem ārējiem izmēriem krāsns ir ļoti spēcīga un spēj radīt daudz tvaiku telpās ar tilpumu no 4 līdz 9 m3.

Funkcijas:

Akmeņu krātuvē akmeņi ir izvietoti ap karstāko elementu - dūmvada izeju - tas nodrošina kvalitatīvu un vienmērīgu akmeņu uzsildīšanu.

Skursteņa izeja ir nobīdīta no malas līdz krāsns centram. Tas būtiski vienkāršo skursteņa uzstādīšanu un padara to drošāku.

Sildīšanas virsmu īpaša konstrukcija nodrošina mērenu tvaika telpas uzsildīšanu līdz 90 ° C. Kā arī lieliski uzkarst akmeņu masa, kas ļauj iegūt reālu krievu pirts krāsni.

UZMANĪBU! Dūmvadu elementi un akmeņi nav iekļauti krāsns komplektā un jāiegādājas atsevišķi.

L-krāsns kurtuve ir izgatavota no augsti leģētā tērauda ar hroma saturu līdz 13%. Pirts krāšņu elementi ir izgatavoti no tērauda ar hroma saturu līdz 17%. Korpusa konvektors ir krāsots ar karstumizturīgu emalju.

U - saīsināts degvielas kanāls.

30 produktu tajā pat kategorijā: