Call to us +37129751047

Aizvērt (x)
Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
search
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW
  • Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW

Gaiss - Gaiss siltumsūknis NORDIC DLX 2,5 / 3,2 KW

Gaisa-gaisa  siltumsūkņi siltumu vai aukstumu pārnes tieši iekštelpu gaisā, piemēram, gaisa kondicionieros. Invertors ļauj sasniegt ātru apkuri un dzesēšanu ar minimālu elektroenerģijas patēriņu. Galvenās atšķirības starp gaiss-gaiss siltumsūkņiem un gaisa kondicionieriem ir efektivitāte un darba temperatūra. Parastie gaisa kondicionieri bieži vien var sasildīties tikai līdz āra temperatūrai -15ºC, un negatīvā temperatūrā to efektivitāte ievērojami samazinās. Tikmēr gaiss-gaiss siltumsūkņi var perfekti un efektīvi sildīt pat līdz -30ºC, un to pielāgošana šādiem apstākļiem ļauj iekārtai kalpot ilgāk.

  Droši maksājumi

Mēs pieņemam tādus apmaksas veidus kā bankas pārskaitījums, skaidra nauda, kredītkartes

  Piegādes termiņš

No 2-14 dienām (ja prece ir noliktavā)

  100% naudas atgriešana

Ja jūs neapmierina prece, nodrošinam naudas atgriešanu 14 dienu laikā no preces saņemšanas.

Patīkams vēsums, bez auksta gaisa brāzmām

Samsung Nordic sērijas siltumsūkņu gaiss - gaiss ir pielāgots apkurei vēsākā klimatā, tāpēc tas darbojas viegli un efektīvi arī pie -30°C. Iekštelpu bloks ar Wind-Free tehnoloģiju maigi un vienmērīgi sadala vēso gaisu caur 21 000 mikrocaurumiem gaisa kondicionētāja korpusā. Tas saglabā patīkamu vēsumu bez auksta gaisa brāzmām.

EKO režīms ir efektīvs un ekonomisks risinājums

Kad ir aktivizēts ECO režīms, tiek izmantota mazāka kompresora jauda salīdzinājumā ar parasto režīmu. Šī opcija samazina enerģijas patēriņu, bet darbojas tikpat efektīvi. Kad ārā nav īpaši karsts, siltumsūkņa gaiss – gaiss atdziest efektīvāk, ietaupot gan enerģiju, gan naudu.

Efektīvāka dzesēšana automātiski

Vēlamā temperatūra tiek ātri sasniegta ātrās dzesēšanas režīmā un tiek uzturēta bezvēja dzesēšanas režīmā.

Patīkams vēsums, pateicoties bezvēja dzesēšanai

Šis režīms maigi, vienmērīgi un klusi sadala gaisu caur tūkstošiem mikrocauruļu gaisa kondicionētāja priekšējā korpusā. Uzlabotā tehnoloģija lieliski atdzesē plašākas un lielākas telpas. Izmantojot Wind Free Cooling, jūs nejutīsit aukstu, tikai patīkamu vēsumu. Turklāt tas patērē par 77% mazāk enerģijas nekā ātrās dzesēšanas režīms.

Ātrāks, plašāks un ātrāks ar ātro dzesēšanu

Tas ātri atdzesē telpu no stūra līdz stūrim, tāpēc jūs jebkurā vietā jutīsities ērti. Ierīces modernajā dizainā ir par 15% lielāks ventilators, par 18% plašāks atvērums un par 31% platāki spārni. Tātad gaiss tiek izplatīts tālāk un plašāk - līdz 15 metriem.

Kustības sensors un izsekošanas funkcija

Ja kustības sensors 20 minūšu laikā nekonstatē kustību, tas automātiski pāriet enerģijas taupīšanas režīmā bezvēja režīmā. Varat arī iestatīt, lai iekārta nepūstu jums virsū gaisu vai otrādi – vēsums sekos jums, lai kur jūs dotos.

Labāks miegs visai ģimenei

Laba miega režīms apvienojumā ar funkciju Wind-Free rada ideālu vidi kvalitatīvam miegam. Samsung miega režīms ir pielāgots 3 miega fāzēm:

Miega fāze. Telpa ir patīkami vēsa.

Dziļa miega fāze. Zemākā temperatūra tiek automātiski uzturēta no pulksten 2 līdz 7 no rīta.

Atmodas fāze. Temperatūra pakāpeniski paaugstinās, lai radītu maigu pamošanās efektu.

Vieglāka dzīve ar lietotni SmartThings

Tālvadība

Iekštelpu siltumsūkņa gaiss - gaisa blokam ir Wi-fi. Izmantojot lietotni SmartThings, varat attālināti uzraudzīt un kontrolēt gaisa kondicionētāja darbību, lai kur jūs atrastos.

Gudra dzīve

Inteliģentā AI Auto komforta funkcija analizē apkārtējās vides temperatūru un ierīces darbības paradumus un optimizē dažādus režīmus. Pamatojoties uz vidējo (parasti iestatīto) iekštelpu temperatūru un āra temperatūru, iekārta izvēlas optimālo klimata režīmu. Varat arī attālināti kontrolēt ieslēgšanas, izslēgšanas un taimera funkciju iestatījumus, izmantojot lietotni SmartThings.

Gaisa kvalitātes monitorings

Iekštelpu gaisa kvalitāti var nepārtraukti uzraudzīt SmartThings lietotnē. Pat tad, kad iekārta ir izslēgta, putekļu sensors spēj uztvert pašreizējo iekštelpu gaisa kvalitāti. Kad piesārņojums sasniedz "sliktu" vai "ļoti sliktu" līmeni, viedierīcē tiek parādīts ziņojums un SmartThings lietotnē var aktivizēt gaisa attīrīšanas režīmu.

Īpaši klusa darbība

Samsung siltumsūkņi ir ne tikai progresīvo tehnoloģiju priekšgalā. Šī siltumsūkņa klusā darbība ir tikai 17 dB – zemākā tirgū, tāpēc Samsung Nordic Wind-Free var uzstādīt guļamistabā, bērnistabā, birojā vai citā klusā vidē un nodrošināt harmonisku iekštelpu klimatu.

AR09TXFYBWKNEE + AR09TXFYBWKXEE
Komentāri (1)
Novērtējums