Granulu katls CENTROMETAL EKO CK-P 20 Kw komplekts Skatīt lielāku

Granulu katls CENTROMETAL EKO CK-P 20 Kw komplekts

EKO CK-P +Cm Pelet-seti

Jauns produkts

Komplektā ietilpst:

 1. CENTROMETAL EKO CK-P 20 Malkas apkures katls
 2. CENTROMETAL Granulu transportieris CPPT 14-35 L=1500
 3. CENTROMETAL Degļa montāžas pārbūves komplekts EKO-CK P14/25 (CPPL14-35)
 4. CENTROMETAL Granulu bunkurs CPSP 14-50 (340L)
 5. CENTROMETAL granulu deglis CPPL 35 + automātika CPREG TOUCH

Vairāk informācijas

Datu lapa

Jauda20kw

Vairāk informācijas

EKO CK P ir tērauda, ūdens sildāmie apkures katli (ar nominālo siltuma jaudu no 14 - 110 kW), ir kurināmi ar cieto kurināmo, granulām,šķidro kurināmo vai gāzi. Šī priekšrocība ļauj klientam izvēlēties vispiemērotāko kurināmo, lai izmantotu to kā pamata, vai papildus siltuma avotu. Šo produktu viegli atpazīt pēc tā modernā dizaina, kas apvieno jaunākās tehnoloģijas ar kvalitatīviem materiāliem. Šos apkures katlus ir vienkārši uzstādīt, vienkārši darbināt un kontrolēt. Tā rūpīgi testētie tehnoloģiskie risinājumi padara šos katlus par uzticamiem un drošiem. Šo apkures katlu svarīga iezīme ir tā vieglā pielāgošana jebkuram piemērotam deglim, un apkures sistēmai. Ražots saskaņā ar Eiropas standartiem EN 304 un EN303-5.

EKO-CK P apkures katli:

 • -centrālās apkures ūdens sildāmie katli, kurināmi ar cieto kurināmo, granulām, šķidro kurināmo vai gāzi (nominālā siltuma jauda 14 - 110 kW)
 • -Speciāla izmēra degšanas kamera ar trīseju dūmgāzu plūsmu, garantē katla darbību ar augstu efektivitāti. Tas padara šos apkures katlus par ļoti ekonomiskiem.
 • -Degšanas kamera ir izveidota no augstas kvalitātes 5 mm bieza katlu tērauda plāksnes.
 • -Liela izmēra durvis uz degšanas kameru ļauj ievietot kamerā liela izmēra malkas pagales, kā arī atvieglo tās tīrīšanu un uzturēšanu.
 • -Ja nepieciešams, var uzstādīt temperatūras drošības sistēmu, ko var iebūvēt jau iepriekš sagatavotā atvērumā.
 • -Sūkņa kontroles termostats ir iebūvēts katlā.
 • -Ja kurina ar šķidro kurināmo, gāzi vai granulām, ir nepieciešams iebūvēt katlā turbulatorus.
 • -Šie katli ir testēti un sertificēti atbilstoši Eiropas standartiem EN 303-5 un En304 Zagrebā un ir ražoti saskaņā ar ISO 9001:2008 standartiem.
 • -Katla korpuss ir piegādājams atsevišķi no izolācijas,kas atvieglo transportēšanu un salikšanu, lai samazinātu katla sabojāšanas risku.
 • -Standarta komplektācijā katls tiek piegādāts ar katla ūdens temperatūras mērītāju, kā arī ar tīrīšanas aprīkojumu ar pelnu kasti.
 • -Katli kas paredzēti kurināt ar šķidro kurināmo/gāzi tiek piegādāti ar attiecīgo atveri uz apakšējām durvīm, ar pievienotu attiecīgo degli.
 • -Apkures katlus, kas kurināmi ar granulām ir jāaprīko ar tam nepieciešamo granulu katla aprīkojumu (degļi un komplektējošās daļas).

Cm Pelet Set aprīkojums ir paredzēts kombinēto apkures katlu EKO-CK, EKO-CKB P pārejai uz darbību ar granulām.

Sistēma var būt aprīkota ar 340 l un 800 l granulu bunkuriem, kuri var tikt izmantoti kā starpbunkuri ar pievienošanu ar pneimatisko sistēmu.

Katla darbības procesu vizualizācijas, iespēja aprīkot ar attālināto vadību, iespēja aprīkot ar pneimo padevi no papildus bunkura, degļa jaudas modulācija, 2 apkures kontūru un karstā ūdens vadība, katla vadība atkarībā no āra gaisa temperatūras.

Komplektā ietilpst:

 1. CENTROMETAL EKO CK-P 20 Malkas apkures katls
 2. CENTROMETAL Granulu transportieris CPPT 14-35 L=1500
 3. CENTROMETAL Degļa montāžas pārbūves komplekts EKO-CK P14/25 (CPPL14-35)
 4. CENTROMETAL Granulu bunkurs CPSP 14-50 (340L)
 5. CENTROMETAL granulu deglis CPPL 35 + automātika CPREG TOUCH

21 produktu tajā pat kategorijā: